WarStYle

Please Register to WarStyle Forum or Login if you aleredy have a account!

Join the forum, it's quick and easy

WarStYle

Please Register to WarStyle Forum or Login if you aleredy have a account!

WarStYle

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WarStYle

Welcome to our forums. Create an account and discuss the issues, opinions, praise, ideas and beyond.


2 posters

    Why im Banned!

    avatar
    al1n3x
    NewComer


    Posts : 2
    Join date : 2010-02-20

    Why im Banned! Empty Why im Banned!

    Post  al1n3x Sat Feb 20, 2010 7:45 pm

    Style vad ca esti Roman si acum am vzt sectiune asta (pentru banuri) Very Happy..imi cer scuze pentru postu precedent de la offtopic:D!

    Account : al1n3x

    Ip : 95.76.241.99

    Character : Ashman (priest)/Ashhunter / si Ashmon (rogue)
    Time : 20-02-2010 ...7:30PM (aprox)

    Pai in timp ce faceam linistit level pe la 700-800 area , ma trezesc cu disconect ! Cand dau sa intru Zbang ,,Your account is suspend'' ! La prima vedere am crezut ca este doar account ban dar cand colo era Ip ban!
    De ce am luat nu stiu..! .cooldown sau .casttime nu aveam...Hack nu aveam...si alte motive nu cred ca ar fi existat:D...Astept Raspunsu tau Style ! sau al altui admin! Bafta si mult noroc ! (Imi place mult srv si na-s vrea sa plec fara macar stiind motivul pentru care am fost banat)..



    P.S ---> Scz ca nu am scris in engleza! dar am vazut ca sunteti romani si sa nu mai chinui sa scriu citet:D
    kopkilooo
    kopkilooo
    Admin
    Admin


    Posts : 476
    Join date : 2009-12-06
    Age : 35
    Location : Romania/Constanta

    Why im Banned! Empty Re: Why im Banned!

    Post  kopkilooo Sun Feb 21, 2010 3:53 pm

    Si cine ti-a zis ca daca suntem romani trebuie sa scrii in romana?Tu ai citit regulile inainte sa postezi pe forum?Iti zic eu ca nu le-ai citit!Il asteptam pe Style, sau pe cel care a dat banu!Nu mai gandi cum ar trebui sa scrii!Citeste regulile si conformeazate!


    Last edited by kopkilooo on Sun Feb 21, 2010 3:56 pm; edited 1 time in total
    avatar
    al1n3x
    NewComer


    Posts : 2
    Join date : 2010-02-20

    Why im Banned! Empty Re: Why im Banned!

    Post  al1n3x Sat Feb 27, 2010 6:43 pm

    Hey! i wait for 7 day and no answer Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

    Sponsored content


    Why im Banned! Empty Re: Why im Banned!

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Mon May 20, 2024 3:43 pm