WarStYle

Please Register to WarStyle Forum or Login if you aleredy have a account!

Join the forum, it's quick and easy

WarStYle

Please Register to WarStyle Forum or Login if you aleredy have a account!

WarStYle

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WarStYle

Welcome to our forums. Create an account and discuss the issues, opinions, praise, ideas and beyond.


    Va rog sa imi vreau inapoi lvl 429 ca am primit ban din cauza hack speed pe care nu am frut sal folosesc intentionat deci imi vreau doar lvl inapoi 429 si no sa mai fac asa ceva .

    avatar
    marianus
    Guest


    Va rog  sa imi vreau inapoi lvl 429 ca am primit ban din cauza hack speed pe care nu am frut sal folosesc intentionat deci imi vreau doar lvl inapoi 429 si no sa mai fac asa ceva . Empty Va rog sa imi vreau inapoi lvl 429 ca am primit ban din cauza hack speed pe care nu am frut sal folosesc intentionat deci imi vreau doar lvl inapoi 429 si no sa mai fac asa ceva .

    Post  marianus Fri Dec 18, 2009 2:43 pm

    :shock: :( :cry:
    StYle
    StYle
    Admin
    Admin


    Posts : 74
    Join date : 2009-11-26
    Age : 40

    Va rog  sa imi vreau inapoi lvl 429 ca am primit ban din cauza hack speed pe care nu am frut sal folosesc intentionat deci imi vreau doar lvl inapoi 429 si no sa mai fac asa ceva . Empty Re: Va rog sa imi vreau inapoi lvl 429 ca am primit ban din cauza hack speed pe care nu am frut sal folosesc intentionat deci imi vreau doar lvl inapoi 429 si no sa mai fac asa ceva .

    Post  StYle Fri Dec 18, 2009 3:30 pm

    NU !!!

      Current date/time is Sun May 19, 2024 3:47 pm